Ettevõte GRANDEL on 65 tegutsemisaasta jooksul kasvanud ülemaailmseks kosmeetika- ja spaatoodete liidriks, kes töötab välja, täiendab ja toodab looduslikku päritolu, kõrgtehnoloogiate abil loodud tooteid. Ettevõtte tegevus hõlmab täistsüklit alates teaduslikest uuringutest, retseptuuride koostamisest kuni kõrgtehnoloogiliste toodete ja pakendite unikaalse disainini.

Dr. GRANDELI kosmeetikatoodete unikaalsed retseptid aitavad luua efektiivseid tooteid iga vajaduse rahuldamiseks. Toodete koostises kasutatakse eriti efektiivseid bioloogiliselt aktiivseid aineid, taimeekstrakte, väärtuslikke õlisid ning ettevõttes loodud biotehnoloogilisi komplekse. Komponendid on omavahel sobitatud nii, et ühtede mõju tugevdaks teiste mõju ja kõik koos omaksid veelgi suuremat mõju nahale. Sel viisil tagatakse toodete omavaheline ühilduvus.

Aktiivsete komponentide tungimine sügavale nahka tagab toodete efektiivsuse. Selle eesmärgi saavutamiseks on kasutusel nanotehnoloogiad, mitmekihilised süsteemid, mikrosfäärid ja liposoomilised süsteemid.

Tootmine toimub, järgides farmaatsiatööstuses kasutatavaid GGP standardeid, mille kvaliteedinõuded on eriti ranged.

Ettevõttel on oma uurimiskeskus, kus luuakse uusi, innovaatilisi tooteid. Ettevõtte kõigi toodete kvaliteeti kontrollitakse oma laboris ja kinnitatakse sõltumatute ekspertide poolt Saksamaal.

DR. GRANDELI kosmeetika on loodud nii professionaalseks kui ka koduseks kasutamiseks. Kaubamärk hõlmab 15 kosmeetikasarja ja 120 kosmeetikatoodet. Lai valik annab võimaluse teha erinevaid protseduure. Suur hulk koduseks kasutamiseks ette nähtud tooteid tagavad efektiivse nahahoolduse.